Linki sponsorowane

Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania

Dzisiaj każdemu się śpieszy i wszystko chcemy mieć na już, od zaraz i tak naprawdę od ręki :). Śpieszy się zarówno tym, którzy potrzebują pożyczki jak i tym, którzy rzekomo takich pożyczek innym udzielają i ogłaszają się na forach internetowych pod hasłami typu „Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania w bazach bik, big oraz krd”.

Polskie portale społecznościowe pękają wręcz w szwach od takich właśnie ogłoszeń. Niestety zdecydowana większość takich tematów to zwykłe próby naciągnięcia i wyłudzenia pieniędzy od zdesperowanych pożyczkobiorców, którzy bez wnikania w ryzyko i z wielkim zaufaniem wysyłają przedpłaty. Sumy taki przedpłat sięgają czasem nawet ok tysiąca złotych i nie zniechęcają tych, którzy tak bardzo potrzebują pieniędzy bo mają nóż na gardle.

Kto udziela szybkich pożyczek prywatnych bez sprawdzania?

Przede wszystkim nauczymy się czytac komentarzy i opinii. Zgroza mnie po prostu ogarnia jak przeglądam jakieś forum na którym jest ogłoszenie tak zwanego prywatnego inwestora i pod nim kilkanaście komentarzy jasno wskazujących, że to jest oszust, który żeruje na przedpłatach. Niestety te negatywne opinie i komentarze nie zniechęcają kolejnych naiwniaków tak jakby nie potrafili czytać lub mieli jakieś głębokie przekonanie, że oni na pewno nie zostaną oszukani. Pod opiniami pisanymi przez już oszukanych piszą swoje błagalne prośby o pożyczkę i mają nadzieję na cud.

Dla mnie osobiście każde ogłoszenie typu pożyczki bez weryfikacji, bez sprawdzania, bez zabezpieczeń itp itd już daje do myślenia i nastawnia moje myśli na to , że to kolejny oszust…

29 thoughts on “Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania”

 1. Niestety muszę się zgodzić. Niewielu jest Polaków, którzy czytają to co napisane wyżej an forum. Dla nich liczy się cel – otrzymanie pożyczki. Są naiwni, bo wysyłają pieniądze jakimś obcym ludziom. Rozumiem nabrać się raz czy dwa. Stracić 10, 20 zł. Ale kto przy zdrowych zmysłach wpłaca komuś pieniądze na konto w większej ilości? I że niby po co? Nie lepiej udać się po pożyczkę do instytucji pozabankowej, która jest znana na polskim rynku?1 I kto normalny szuka pomycy w Internecie, na jakiś forach?! Przecież to już wówczas wiadomo, ze na jakiegoś oszusta się z pewnością trafi. Nie rozumiem niektórych ludzi zupełnie.

 2. Desperacja ludzi, którzy za wszelką cenę próbują pożyczyć pieniądze – nieważne na jakich warunkach, przy jakich kosztach itp. – to bardzo niebezpieczne zjawisko. Są oni zaślepieni żądzą posiadania pieniędzy… pożyczonych pieniędzy. Przy tym nie liczą się zupełnie z konsekwencjami swojego zachowania. Moim zdaniem to powinno już być zaliczone do uzależnień, bo to nie jest normalne zachowanie.

 3. właśnie nie wiem jak to jest z tym sprawdzaniem i weryfikacją klientów. Niby parabanki nie podlegają regulacjom Komisji Nadzoru Finansowego, a jednak firmy pożyczkowe muszą się stosować do nowych przepisów dotyczących kredytów konsumenckich. Tzn. instytucje pozabankowe muszą sprawdzać potencjalnych kredytobiorców, jednak ustawa nie nakazuje wprost sposobu weryfikacji klientów. Dlatego nie wszystkie parabanki korzystają z baz BIK i KRD

 4. To co się dzieje w Polsce w kwestii zapożyczania się to już jakaś patologia… Niektórzy bez opamiętania pożyczają pieniądze – byle tylko pokazać sąsiadowi, że je mają i właśnie kupili sobie nowy telewizor, meble itp., chociaż tak naprawdę żyją w skrajnej biedzie, toną w długach i nic nie wskazuje na to, żeby ich sytuacja się poprawiła. Byle się pokazać… nieważne jakim kosztem.

 5. Dlatego polecamy siebie:) Sekrata.pl. Jesteśmy największym w Polsce portalem pożyczek społecznościowych. Zaciągnięcie pożyczki polega u nas na wystawieniu aukcji, w której określasz jakiej kwoty potrzebujesz, kiedy będziesz w stanie ją spłacić oraz z jakim procentem. Na tej podstawie inwestorzy udzielają Ci pożyczki. Pośród wielu podobnych portali, Sekrata.pl jest największym – mamy największą kwotę udzielonych pożyczek. U nas nie ma mowy o wpłatach przed udzieleniem pożyczki
  Pozdrawiamy!

 6. Kto mi pożyczy prywatnie 3000 zł na 6 miesięcy ? Przysyłajcie mi proszę oferty z uczciwym oprocentowaniem. Pracuje, zarabiam i mogę dać w zastaw pod pożyczkę swój samochód.
  Za pożyczone pieniądze muszę spłacić zadłużenie czynszowe mieszkania.

 7. Udzielę pożyczki pod zastaw nieruchomości
  nie interesuje mnie przedpłata – jedynie wiarygodne źródło spłaty i zabezpieczenie
  Kwota max: 3 mln PLN

  inwestor237 @interia.pl

 8. POTRZEBUJĘ PILNIE POMOCY DOSTAŁAM OSTATNIO PISMO O WINDYKACJI KOMORNICZEJ I WYPOWIEDZENIE Z BANKU UMOWY MAM DO SPŁATY PONAD 15TYS POTRZEBUJE POMOCY BO JUZ SAMA NIE MOGE SOBIE Z TYM PORADZIĆ NIE MAM NIKOGO TAKIEGO BY MI POMÓGŁ BO RODZICE MI ZMARLI .PROSZĘ POMOCY

 9. Witam wszystkich. Ja podobnie jak większośc z tutaj piszących wpadłam w długi o których nie wie mąż. Nie chodzi o hazard, czy uzywki.. Geneza moich problemów jest długa i jeśli znajdzie się ktoś, kto jest w stanie mi pomóc, w sensie znaleźć instytucję, czy pożyczyć mi pieniądze, opowiem skąd mój problem. Potrzebuję pilnie 25tyś żeby zniknąc z baz danych klentów banków, bo mój mąż zaczyna węszyć. Znam go na wylot… jest strasznym sknerą i na temat pieniędzy nie ma z nim dyskusji. Wyrzuci mnie z domu bo nie zobaczy winy w swoim postępowaniu. Mam dwoje cudownych dzieci i gdyby nie one pewnie bym z nim już nie była. Błagam o pomoc.

 10. witam wypadl mi niespodziewany wydatek i chcialbym pozyczyc 5 tys. pracuje zarabiam miesiecz ine 2500 tys ale to nie wystarczy . prosze o jakies oferty. RADOM

 11. Potrzebuję pilnie 15 000 zł na okres dwóch lat spłaty. Pracuję zawodowo. Moje miesięczne zarobki to 3000zł. Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*