Linki sponsorowane

Szybka gotówka przez Internet – ekstrakredyty.pl

Trzeba przyznać, że podmioty pozabankowe wykazują duża elastyczność pod względem dostosowywania się do regulacji prawnych. Przykładowo, firmy pożyczkowe skutecznie obchodzą przepisy zawarte w ustawie antylichwiarskiej, która mówi wprost, że odsetki od udzielonego kredytu nie mogą przekroczyć czterokrotności poziomu stopy kredytu lombardowego NBP.

Dlatego większość kosztów pożyczki pozabankowej ukrytych jest w dodatkowych opłatach np. za obsługę klienta w domu. Podobnie sprawa wygląda z weryfikacją wiarygodności potencjalnego pożyczkobiorcy- parabanki mają obowiązek sprawdzania zdolności kredytowej klientów. Jednak i tak wiadomo, że praktycznie każdy klient „odrzucony” przez bank może liczyć na pomoc finansową w sektorze pozabankowym. Dla zainteresowanych szybką decyzją kredytową zamieszczamy poniżej ofertę jednej z wielu firm pożyczkowych na polskim rynku.

Mikropożyczka na ekstrakredyty.pl- szczegóły:

– oferta w Internecie
– wniosek online
– trzeba się zarejestrować w serwisie
– minimalny wiek pożyczkobiorcy to 21 lat
– nie można mieć negatywnego wpisu w BIG
– mikropożyczka tylko dla osób z dochodami
– termin pożyczki: od 15 do 30 dni
– wielkość kredytowania: od 100 do 1 000 zł
– wymagania: skan dowodu osobistego, ewentualnie zaświadczenie o zatrudnieniu, historia rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy

2 thoughts on “Szybka gotówka przez Internet – ekstrakredyty.pl”

  1. Takie internetowe pożyczki to strasznie drogie są. Oczywiście coś za coś. Bo za wygodę, brak konieczności chodzenia do placówki, szybkie załatwienie formalności, brak sprawdzania w BIK-u itp. po prostu tzreba więcej zapłacić. I nie ma co się łudzi, kiedy się sięga po taką pożyczkę. Warto sie zastanowić czy jest ona potrzebna, bo to przecież zawsze jakieś zobowiązanie, które trzeba spłacać.

  2. Ciekawe co kryje się pod terminem „opłata za obsługę w domu”. To co parabanki wliczają do kosztów benzynę?Trudno się dziwić. Dzisiaj każdy liczy koszty. Tylko szkoda, że te dodatkowe pozycje kosztów tak diametralnie wpływają na RRSO. Ale banki też mają swoje za uszami. Ja zapłaciłem za kontrolę jakiegoś inżynierka z banku na budowie bo brałem kredyt hipoteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*