Linki sponsorowane

Pożyczki pozabankowe bez opłat za złożenie wniosku

No cóż, dzisiaj po prostu szukamy gdzie pożyczyć kasę i nie wnikamy czy są możliwości na jej oddanie. Widać, że jest coraz więcej naciągaczy skoro coraz więcej osób ma świadomość, że tak zwani pożyczkodawcy pozabankowi życzą sobie kasę za złożenie i rozpatrzenie wniosku.

„Wiem, że to może wydawać się dziwne, że piszę na forum, ale każdy kto był w podobnej sytuacji z pewnością moje zachowanie zrozumie. Poszukuję zaufanej osoby, która pożyczy mi pieniądze. Potrzebne są mi bardzo szybko środki finansowe na zapłatę zaległych zobowiązań, długów i zrobienie wszystkich opłat w mieszkaniu. W zeszłym roku pożyczyłem z banku 13 tys. zł na wakacje, kurs nurkowania oraz zakup niezbędnego sprzętu.

Dobrze zarabiałem, więc nie było żadnego problemu. Raty płaciłem w terminie do lutego, bo wtedy moja firma zaczęłam zwalniać ludzi i zostałem bez pracy. Oszczędności nie starczają na wszystkie wydatki, zrobiłem sobie zaległości w  spłacie rat kredytu, nie płacę w terminie też za gaz, prąd itp. W zeszłym tygodniu zaczęły się telefony z windykacji. Aktywnie szukam pracy i pożyczone pieniądze mogę oddać jak tylko dostanę jakąś posadę. Potrzebne mi jest 10 tys. zł, żeby wszystko uregulować, bo część pożyczki już spłaciłem. Nie pozostaje mi nic innego jak zwrócenie się o pomoc do prywatnego pożyczkodawcy, bo firmy pożyczkowe tez postawiły na mnie krzyżyk.

Szybka pożyczka bez opłat za rozpatrzenie wniosku

Nikt nie chce zaufać osobie, która nie ma stałych dochodów, nie dziwię się, ale mnie nie ratuje nic innego jak zaufanie tej jednej osoby, dzięki której będę mógł się wykaraskać z tej sytuacji. Nie mam nikogo innego, kogo mógłbym prosić o pomoc. Interesuje mnie tylko kredyt lub pożyczki bez płacenia za rozpatrywanie wniosku kredytowego. Tylko poważne oferty proszę kierować na mojego maila [email protected], albo zostawiać na forum poniżej, bo będę tutaj zaglądać. Czekam na oferty pomocy.

4 thoughts on “Pożyczki pozabankowe bez opłat za złożenie wniosku”

  1. Tak to jest, kiedy się człowiek bezsensownie zapożycza na jakieś dziwactwa. Później tonie w długach i tylko prośby na forum umieszcza. Moim zdaniem dziwne podejście samego pożyczkobiorcy do sprawy, zupełnie nieodpowiedzialne. Nie wiem kto takim ludziom w ogóle chce pomagać. Jeździ sobie na wakacje, kupuje tyle rzeczy a później jeszcze nie płaci, ech. Szkoda słów.

  2. Niestety parabanki zarabiają we wszystkie możliwe sposoby – prowizjami, odsetkami, marżami i nawet opłatami za złożenie wniosku – bez gwarancji jego pozytywnego rozpatrzenia. Moim zdaniem jest to przesada… Poza tym takie działanie może budzić wiele podejrzeń. Ciekawe ile takich opłaconych wniosków zostaje odrzucone? Pewnie dużo? A firma zarabia…

  3. Pożyczki pozabankowe z przedpłatami to jakaś plaga – zwłaszcza w przypadku pseudo-firemek ogłaszających się na forach i szukających naiwnych ludzi., którzy wpłacą stówkę i liczą na cud. Może jest jakiś sposób, żeby to uregulować prawnie, bo od takich oszustów aż się roi…

  4. Każdy rozsądny człowiek, zanim weźmie pżyczkę z parabanku powinien sprawdzić kilka konkurencyjnych ofert. Sam kiedyś pożyczałem pieniądze z parabanku i dobrze wiem, że co firma to inne opłaty, ale są instytucje, które za rozpatrzenie wniosku pobierają 1 grosz czy złotówkę (to chyba nie za wiele). Zanim zdecydujemy się na konkretną firmę trzeba zrobić rekonesans i wybrać tą najkorzystniejszą dla nas (porónać trzeba oprocentowanie, prowizje, termin spłaty kredytu, a nawet czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty jeśli wystąpią nieprzewidziane dla spłacającego okoliczności itp.).
    pozdrawiam
    Janek, Stargard Szczeciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*