Linki sponsorowane

Pożyczki bez zaświadczeń udzielane w domu

Tym razem zapraszam do przeczytania wpisu podróżnika, któremu nawet nie chce się wychodzić z domu żeby pożyczyć pieniądze na wymarzoną wycieczkę 🙂 Ciekawe czy będzie mu się chciało wyjść z domu żeby pojechać na dworzec i wybrać się w tą podróż?

„Szukam poważnej oferty pożyczki pozabankowej, bo potrzebne sa mi pieniądze na wycieczkę zagraniczną. Wakacje już niemal się rozpoczęły a ja nie dałem rady uzbierać jakiejś okrągłej sumki, co by móc wyjechać gdzieś w ciepłe kraje i się po wylegiwać na słońcu. Takie życie, że nie zawsze na wszystko wystarcza, a co dopiero jakieś oszczędności. Do banku nie idę, bo nie mam historii kredytowej wyrobionej, kiedyś chciałem wziąć TV na raty i mi nie dali, więc co dopiero teraz. Nie mam czasu i chęci, żeby stać w długich kolejkach z tymi wszystkimi patałachami i się prosić o kilka tysięcy. Wolę już załatwić coś przez Internet.

Dlatego też szukam kogoś kto mi pożyczy 4 tysiące złotych, które oddam w 8 ratach. Mogę przedstawić wyciąg z konta, zaświadczenia o zarobkach nie dostanę, bo mam umowę o dzieło, jestem informatykiem. Chwilówki odpadają, bo z tego co się zorientowałem to nikt nie pożycza takich kwot a nie uśmiecha mi się brać kasy na raty w kilku miejscach, bo później jeszcze z terminami płatności się pogubię. Wolę bezpieczną pożyczkę pozabankową w jakiejś firmie, która mi polecicie, albo serwis pożyczkowy. Musi to być oczywiście Pożyczki bez zaświadczeń udzielane w domu bo nie chce mi się ganiać po jakiś instytucjach.

Pożyczka bez zaświadczeń do domu

Jestem skłonny pożyczyć od osoby prywatnej, ale nie chcę mieć do czynienia z oszustami, których to pełno w Sieci. Nie będę nic płacić w celu weryfikacji mojej osoby. Albo chcesz mi pożyczyć pieniądze albo nie i tyle. Mam nadzieję, że mi coś podpowiecie, ale też będę dalej sam szukał odpowiedniej oferty. Sprawa jest dość pilna, bo urlop chcę sobie wziąć w lipcu!”

3 thoughts on “Pożyczki bez zaświadczeń udzielane w domu”

  1. Kto by nie chciał jechać na wycieczkę zagraniczną, do tego dostać takiej pożyczki bez wychodzenia z domu. Sam bym się pokusił. Nie ma to jak lenistwo, ze nawet człowiekowi się w kolejce postać nie chce tylko od razu na jakiś forach sie wypowiada. Nie wiem po co i na co, ale cóż. Widocznie taka już nasza natura. A to o oszustach to mnie zawsze rozbraja. Zastanawiam się jak niby chce dokonać weryfikacji, że ktoś jest oszustem a ktoś inny nie. Ja tam jak już muszę to pożyczam z banku a nie od prywatnych osób, bo to nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Zalecam iść po rozum do głowy i skończyć z lenistwem.

  2. Niektórzy ludzie mnie po prostu zadziwiają… „Pożyczkodawco, znajdź się sam, nie sprawdzaj moich zaświadczeń, pożycz mi dużo pieniędzy i przywieź mi je w zębach do domu”. Wymagania większe niż przy zamawianiu pizzy. Lenistwo bierze górę nad wszystkim. Najlepiej siedzieć przed komputerem, a wszystko niech zrobi się samo.

  3. Dziwnych czasów dożyliśmy. Ludzie są leniwi do granic możliwości i zupełnie zatracili zdolność zdrowego rozumowania. Czytam zamieszczony powyżej artykuł i zachodzę w głowę jak można tak myśleć i postępować. Każdego roku planuję urlop i na ten cel co miesiąc przeznaczam pewną kwotę pieniędzy. Kiedy przychodzą wakacje, to praktycznie mam odłożoną wystarczającą sumę, by móc wyjechać i naładować akumulatory do dalszej pracy. Do głowy by mi nie przyszło, aby pożyczać na wakację od osób prywatnych czy firm pozabankowych. Jeśli się nie ma pieniędzy to się siedzi w domu (względnie na działce – o ile się takową posiada). Jeżeli ktoś nie jest wstanie odłożyć trochę grosza, to niby jak odda pożyczone pieniądze? Oczywiście wiem, że są takie firmy, które pożyczają pieniądze bez zaświadczeń, a gotówkę przynoszą do domu, ale należy pamiętać, że jest to droga impreza.
    Iwona z Łeby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*