Linki sponsorowane

Pożyczka z komornikiem bez konta bankowego

Oj myślałem, że ciężko mnie będzie już zaskoczyć, a tu taki fajny temat znalazłem znowu na forum 🙂 Chyba nawet nie będę tego komentował tylko wkleję wam żebyście sobie sami poczytali, a od siebie tylko dodam, że takiego naciągacza z taką fantazją dawno dawno nie widziałem.

Zapraszam do lektury posta pod wszystko mówiącym tytułem „Pilna pożyczka z komornikiem bez konta bankowego„.

„Bardzo pilnie potrzebna jest mi pożyczka na spłatę kredytu, który mam w banku. Zaciągnąłem pożyczkę na remont mieszkania z rynku wtórnego, bo nie nadawało się do zamieszkania. Raty spłacałem terminowo, ale noga mi się powinęła. Miałem inne wydatki i trochę sobie pofolgowałem ze spłatami. Dostawałem pisma z banku, ale myślałem, że mam jeszcze czas, żeby coś z tym zrobić. Okazało się, że jest już za późno na rozmowy. Dlatego szukałem pożyczki gdzieś indziej, już chyba wszędzie, jednakże nikt nie chce mi jej udzielić.

Wszystko dlatego, że widnieję w BIK-u. Bank nie chciał ze mną nawet podjąć rozmów, żeby coś zrobić. Myślałem o wakacjach kredytowych czy rozłożeniu zobowiązania na więcej rat. Pisałem pisma, chodziłem na spotkania z pracownikami itp. Ale bank jest nieugięty. Zabezpieczeniem był samochód i nie chcę go stracić na rzecz banku. Rachunki się piętrzą, nie płacę nic w domu, bo nie mam z czego. Wszystko do banku teraz zbieram i oddaję. Tyle co mogę, żeby tylko jeszcze mieć na chleb. Boję się, że zaraz jeszcze będą mnie ścigać z innych źródeł (ENEA itp.). A już i tak komornik wszedł mi na konto, więc sytuacja jest naprawdę krucha. Nie wiem co mam robić. Ratuje mnie dosłownie kwota 8 tys. zł.

Pracuję, więc jestem w stanie spłacić pożyczkę w ratach, po 800 zł miesięcznie (Dogadam się z pracodawcą co by wypłata była do ręki a nie na konto). Proszę o pomoc, bo naprawdę nie wiem jak wyjść z tej sytuacji, skąd wziąć pieniądze. Interesują mnie tylko uczciwi pożyczkodawcy. Bez żadnych przedpłat pieniędzy na konto. Ponieważ konto mam zablokowane pieniądze musiałbym dostać do ręki. Sprawa jest naprawdę nagląca. Kontakt przez forum.”

One thought on “Pożyczka z komornikiem bez konta bankowego”

  1. Trzeba przyznać, że ludzie to mają fantazję. Ciekawe czy te historie to tak na kolanie wymyślają, czy rzeczywiście można mieć takie problemy. Pracuję w instytucji finansowej i rzeczywiście przychodzą do nas różni ludzie, z dziwnymi problemami, ale z tym zajętym kontem w banku to już rzeczywiście przesada. Zastanawiam się czy ktoś w ogóle dał się na to nabrać i czy odpowiedzi pod takim postem się pojawiły. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*