Linki sponsorowane

Pożyczka z komornikiem bez dochodów

Zamierzam w najbliższym czasie zająć się zbieraniem najciekawszych i chyba najbardziej zabawnych zapytań polskich internautów jakie można znaleźć w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych w tematyce pożyczania pieniędzy. Myślę, że jest to coś czego jeszcze nie było i czytając mój blog będziecie mogli dowiedzieć się czego to nasi rodacy nie wymyślą żeby tylko znaleźć pożyczkę pozabankową lub prywatną i to na jak najlepszych warunkach. Przeważa tematyka pożyczek dla osób, które nie mają żadnych dochodów i już są pozadłużani gdzie się tylko da.

Mam nadzieję, że wybaczycie mi to, że dość często takie smaczki będę okraszał uśmiechami i emot ikonkami, ale naprawdę często nie potrafię się powstrzymać od śmiechu czytając jakie zapytania trafiają do wyszukiwarek.

Dzisiaj na pierwszy ogień idzie zapytanie – „Pożyczka z komornikiem bez dochodów”. Niech ktoś mi wytłumaczy sens brania takiej pożyczki? Przecież skoro nie mamy dochodów to jak zamierzamy taką pożyczkę oddać? Skoro jesteśmy już zadłużeni to po co bierzemy kolejne pożyczki?

Jedyne co mi przychodzi na myśl to tylko to, że chcemy kogoś chyba naciągnąć na kasę i nie zamierzamy nigdy tej pożyczki oddawać i chcemy tylko tak odwlekać egzekucję komorniczą ile się tylko da dotąd aż skończą nam się pomysły na kolejne miejsca do pożyczania pieniędzy.

6 thoughts on “Pożyczka z komornikiem bez dochodów”

 1. Jakoś nie wierzę osobiście w tego typu rzeczy. Bo kto przy zdrowych zmysłach, jaka niby instytucja finansowa pożyczyłaby pieniądze komuś kto ma na karku komornika, albo czy też jednocześnie nie posiada stałych dochodów?! Jeszcze rozumiem pracę na czarno i wpływy na konto, dobrą historię kredytową itp. Ale kiedy już windykacja zna nasze dane i się z nami kontaktuje to już nie ma co liczyć na bezstronną pomoc. No chyba, że kolejnego oszusta, który będzie chciał jeszcze zarobić na naszym nieszczęściu.

 2. Oj tak…prowadzę forum kredytowe i wiem doskonale jakie ludzie mają „problemy”. Niestety w dużej części wpisy na moim forum można wrzucić do worka z napisem „GŁUPOTA”. Powiedzcie sami. Jak można uzyskać kredyt, po pierwsze na komornika, po drugie bez jakichkolwiek dochodów. Chyba, że ludziom chodzi o pożyczkę w bramie od znajomego 😉

   1. Witam
    Mam dochody ale mam komornika. Zapętliłam się i potrzebuję pomocy. Jestem w stanie spłacać 800 zł miesięcznie tylko problem jest w tym, że nikt mi nie udzi. eli pożyczki. Ciężko znaleźć wyjście z takiej sytuacji, przez własną głupotę….. Proszę o kontakt osoby które byłyby w stanie pomóc

 3. Witam,
  szukam pożyczki-kredytu na spłacenie moich różnych długów z przeszłości. Nie mam co prawda jeszcze komornika ale złą przeszłość w BIKu i żaden bank w Polsce nie chce mi udzielić pożyczki w gotówce. Moja sytuacja na tą chwilę wygląda w skrócie tak, że straciłem pracę a co za tym idzie i płynność finansową, bank nie dawno wypowiedział mi umowę i teraz spłacam strasznie wysokie odsetki. W tej chwili mam stałe dochody i także umowę na czas nieokreślony z dosyć dobrymi zarobkami ale i tak żaden bank nie udzieli mi w dalszym ciągu kredytu (próbowałem już chyba wszędzie). Chciałbym to spłacić i jakoś wyczyścić ten BIK, ale… znalazłem teraz firmę która może mi udzielić atrakcyjnego kredytu na spłatę długów, tylko żeby dostać tam kredyt muszę wpłacić im 6% wartości tego kredytu na początek. I tu robi się problem bo po pierwsze trochę to podejrzane, a po drugie nie posiadam takiej gotówki. Może jest ktoś w stanie gdzie można sprawdzić takie firmy pozabankowe? Jaka jest ich przeszłość i czy aby na pewno działają legalnie? Nazwa tej firmy jest tak absurdalna, że wpisując w google pokazuje się milion firm które mają „dobre pożyczki”
  Bardzo proszę może ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć, żebym czasem nie pogrążył się jeszcze bardziej w długach…
  Strona tej firmy to: dobrapozyczka.com.pl

  Z góry dziękuję.

 4. Konserwatywna polityka banków a pożyczki pozabankowe
  Przy udzielaniu kredytów banki kierują się dość rygorystycznymi kryteriami oceny poszczególnych wniosków. Chociaż nie ma w tym zakresie żadnych narzuconych odgórnie norm i każdy bank inaczej analizuje składane u nich wnioski, to nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że poza pewne sztywne ramy instytucje te nie wychodzą. Nie dostosowują się do panujących na rynku warunków. Przykładem tego są wymagania dotyczące źródła dochodów potencjalnych klientów.
  Z jednej strony banki deklarują udzielanie kredytów osobom czerpiącym dochody z rozmaitych źródeł, a w praktyce utrudniają to ludziom, którzy nie są zatrudnieni na umowę o pracę. W rzeczywistości ktoś, kto pracuje na umowę zlecenie czy o dzieło ma poważne trudności z uzyskaniem kredytu. Tymczasem o etat wcale nie jest dzisiaj łatwo – tym bardziej, że koszty pracy w Polsce systematycznie idą w górę. Pracodawcom nie kalkuluje się zatem zatrudnianie ludzi na etaty, o wiele wygodniejszą formą są dla nich umowy o dzieło lub na zlecenie.
  Poza tym trzeba jeszcze wspomnieć o tym, że o wiele przychylniejszym okiem banki patrzą na osoby posiadające rodziny – są one przez nich postrzegane jako osoby o ustabilizowanej sytuacji życiowej. Stąd też właśnie single często kredytów nie dostają. Biorąc to wszystko pod uwagę, nie ma co się ludziom dziwić, że wolą obecnie pożyczać pieniądze od firm pożyczkowych, a nie od banków. Pożyczkę pozabankową jest łatwo dostać, a inna forma zatrudnienia niż umowa o pracę bądź brak rodziny nie stoją tu na przeszkodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*