Linki sponsorowane

Pożyczka z komornikiem bez bik tylko przez internet

No dzisiaj to po prostu wysyp oszołomów i oszołomek na serwisach społecznościowych i nawet nie wiecie jaką przyjemność sprawia mi czytanie tego i wklejanie tutaj do poczytania. Nie chce mi się nawet tego komentować bo to już szczyt ignorancji i naciągactwa.

„Bardzo proszę o pomoc dobrych ludzi. Jestem w okropnej sytuacji finansowej. Nie wiem jak sobie poradzę z utrzymaniem rodziny, już nie mam co do garnka włożyć. Nie wiem co będzie dalej. Dostaję pisma od komornika, czekam już tylko aż zacznie dobijać się do moich drzwi. Zastawem jest mieszkanie, boję się, że wylądujemy na ulicy. Chciałam podjąć rozmowy z  bankiem, ale bezskutecznie. Nie ma mowy o rozłożeniu należności na większa ilość rat.

Pożyczka z komornikiem

Jestem w chwili obecnej bez pracy, stąd te nasze kłopoty finansowe, mąż utrzymuje rodzinę, ale na wszystko mu nie wystarcza. Nie jesteśmy w stanie spłacać kredytu w pełnej kwocie. Chciałabym móc odciążyć trochę męża. Wystarczy 7 tysięcy złotych, żeby uregulować te zaległości, które się nam nazbierały. Szukam pracy i na dniach na pewno coś znajdę, więc będę mogła oddawać pieniądze regularnie. Ktoś tylko musi w nas uwierzyć, bo inaczej nie wiem co z nami będzie i z naszą rodziną. Mam nadzieję, że ktoś się teraz nami zainteresuje, znajdzie się prywatny pożyczkodawca, żebym nie musiała wychodzić z domu i prosić się o pożyczkę, który nam pomoże wyjść jakoś z tej sytuacji. Albo chociaż ktoś coś podpowie, bo nie chcemy się poddać, ale nie wiemy ile jeszcze tak wytrzymamy. Jest coraz gorzej, bo długi stale, z każdym miesiącem rosną.

Nikomu nie życzę takiej sytuacji. Nigdy nie przypuszczałam że coś takiego na mnie i moją rodzinę spadnie. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc. Mój mail [email protected] Będę zaglądać również tutaj na forum i mam nadzieje że ktoś się pojawi i nam pomoże.”

3 thoughts on “Pożyczka z komornikiem bez bik tylko przez internet”

  1. Ale się uśmiałam jak czytałam takie wypociny. Ja rozumiem, że można być w czarnej d…, mieć problemy finansowe, ale żeby tak od razu się uzewnętrzniać na forach internetowych. Nie rozumiem w ogóle idea pożyczek pozabankowych, prywatnych, że niby od ręki, bez zaświadczeń, dla zadłużonych, którzy jeszcze nie mają pracy. Kto im niby pożyczy jakieś pieniądze? Bo nie rozumiem jak można w takie bajki wierzyć. toż to tylko oszuści się trafią, którzy jeszcze biedną kobietę oskubią z ostatniego grosza. Żal.

  2. Ludzie nie mają wyobraźni. Wydaje im się, że jak pożyczą pieniądze, to od razu będą bogaci, a nie zdają sobie sprawy z tego, że te wszystkie długi trzeba będzie spłacić. A rozpisywanie się na portalach społecznościowych na temat tego, że ma się chęć brnąć w coraz większe długi i przez to staczać się po równi pochyłej, dla mnie jest gorsze niż ekshibicjonizm.

  3. Jak czytam takie posty, to zwyczajnie szkoda m takich rodzin. Casem splot różnych wydarzeń tak się nieszczęśliwie ułoży, że nagle oboje małżonkowie zostają bez pracy – za to z rachunkami, kredytami i wydatkami na życie (jedzenie, ubrania). Jeśli jeszcze do tego mają dzieci to bardzo szybko można dosięgnąć samego dna. Kilka miesięcy i długi narastają do niebotycznych rozmiarów. Rozwiązaniem na pewno nie będzie wzięcie kolejnego kredytu – to tylko powiększy już istniejącyi dług. Rozwiązaniem jest szybkie znalezienie pracy i dogadanie się z bankiem, spółdzielnią czy gazownią o rozłożenie zadłużenia na dogodne do spłacenia raty. Zawsze jeszcze można udać się po zapomogę finansową do instytucji wspierających rodziny w trudnych sytuacjach.
    Ulka, Radom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*