Linki sponsorowane

Pożyczka samochodowa bez bik

Uzyskanie w banku kredytu samochodowego jest uzależnione od spełniania wielu warunków. Banki stawiają dość wysokie wymagania i żądają takich zabezpieczeń zobowiązania, które – mówiąc oględnie – uniemożliwiają nam podjęcie wielu działań takich jak chociażby sprzedaż auta w trakcie obowiązywania umowy. Wszystko to wiąże się z wieloma dodatkowymi opłatami oraz z długo trwającymi formalnościami.

Poza tym jeśli nie posiadamy zdolności kredytowej na dość wysokim poziomie bądź Biuro Informacji Kredytowej posiada na nasz temat niezbyt przychylne opinie, wówczas możemy śmiało zapomnieć o kredycie samochodowym – nie tylko zresztą takim, ale i o każdym innym. Gdy potrzebna jest nam gotówka na wymarzone auto, a nie bardzo mamy skąd ją zdobyć, jedynym rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe. Dostaniemy je szybko i bez zbędnych formalności. Nikt nie będzie sprawdzał nas w BIK ani żądał zaświadczenia o wysokości dochodów. Na co przeznaczymy uzyskane środki – to nasza prywatna sprawa. Jeśli na samochód, firma pożyczkowa nie będzie zainteresowana tym, co zrobimy z pojazdem – byle tylko spłacać raty w terminie.

Pożyczka pozabankowa bez sprawdzania w BIK na samochód nowy lub używany

Decyzję o zaciągnięciu pożyczki pozabankowej musimy jednak dobrze przemyśleć. Niestety, nie o każdej pozabankowej instytucji finansowej można powiedzieć, że jest ona uczciwa – jeśli więc nie chcemy zostać nabici w butelkę, powinniśmy wybierać wyłącznie znane i sprawdzone firmy. Opinii na ich temat bez problemu zasięgniemy w Internecie. przed podpisaniem umowy natomiast zapoznajmy się szczegółowo z jej warunkami.

2 thoughts on “Pożyczka samochodowa bez bik”

  1. Ja bym tam się nie porywał na pożyczkę pozabankową w przypadku samochodu. Albo kredyt samochodowy dla osoby fizycznej w banku, albo też leasing. Żadnych takich dziwolągów, bo to nigdy nie wiadomo co będzie. Każdy swój rozum ma i robi co tam uważa za stosowne, jednakże mnie taka pożyczka bynajmniej nie przekonuje.

  2. i jakie jest zabezpieczenie w kredytach samochodowych pozabankowych?cesja praw z ubezpieczenia, zastaw rejestrowy tak jak w przypadku tradycyjnych banków?Chyba, że kreatywni parabankowi wymyślili coś łatwiejszego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*