Linki sponsorowane

Pożyczka pod hipotekę bez zatrudnienia

Bezrobocie w Polsce jest na dość wysokim poziomie. Wiele osób w naszym pięknym kraju nie ma pracy nie dlatego, że nie mogą jej znaleźć, ale dlatego, że nie chce im się pracować i jest im wygodnie żyć z kombinowania i wiecznego pożyczania pieniędzy od znajomych i z różnych instytucji pozabankowych.

Jednak czasem bywa tak, że mamy na przykład jakiś fajny pomysł na naprawdę dobry biznes i nie mamy skąd pożyczyć na jego rozkręcenie pieniędzy tylko dlatego, że każdy bank od razu wymaga od nas zdolności kredytowej. Ale jak można mieć zdolność kredytową skoro nie mamy pracy tylko właśnie chcemy ją sobie zorganizować? No właśnie, tutaj jest największy problem z pozyskaniem funduszy na założenie własnej dobrze rokującej na zarabianie pieniędzy firmy. Pomocą może nam się okazać posiadanie jakiejś nieruchomości na własność. Są już w Polsce instytucje oraz osoby prywatne oferujące pożyczki po zastaw hipoteki nawet dla osób, które nie mają stałego zatrudnienia.

Gdzie znaleźć i skąd można dostać pozabankową pożyczkę pod zastaw hipoteki?

Tutaj ponownie przychodzi nam internet i serwisy działające na zasadach społecznościowych. Każdy normalnie myślący inwestor chce mieć pewność, że jeśli pożyczy komuś pieniądze to nie dość, że na tej transakcji nie straci, ale jeszcze godziwie i bezstresowo zarobi. Tutaj jeśli chodzi o szukanie inwestora , który dysponuje naprawdę dużą gotówką i chce pożyczyć pieniądze na procent to mogę polecić forum kredytowe kredyciak.pl. Tam są już chyba setki ogłoszeń, które oferują nam pożyczki zarówno duże jak i małe i pamiętajmy , żę właśnie te które są zabezpieczone hipoteką są najbardziej realne i uczciwe.

3 thoughts on “Pożyczka pod hipotekę bez zatrudnienia”

  1. Banki z pewnością prędzej udzielą pożyczki komuś kto jest właścicielem nieruchomości aniżeli osobie, która jej nie posiada. Nieruchomość może stanowić dobre zabezpieczenie dla banku. Jednakże podczas rozmowy wykazać należy się także jakimiś dochodami. Może nie trzeba mieć wówczas umowy o pracę na czas nieokreślony, jednakże wpływy na konto są wskazane. Bank musi bowiem wiedzieć, że stać nas będzie na spłacanie zobowiązania co miesiąc.

  2. Są takie oferty kredytów w Polsce co nawet się nie śniły fizjologom jak mawia Ferdynand Kiepski;-) bo jak można ocenić ofertę kredytu hipotecznego Dobra Pożyczka dla osób zadłużonych w BIK-u. Przecież to się nie mieści w mojej głowie. Jak tu finanse w Polsce mają wyjść na prostą???

  3. Kredyt hipoteczny dla osób bez zatrudnienia i zabezpieczenia w postaci nieruchomości? Dla mnie to jakieś science fiction… Zdziwiłbym się, gdyby ktoś takich kredytów udzielał. Ale na świecie jest wiele różnych dziwnych rzeczy, więc moje zdziwienie może okazać się wcale nie takie dziwne… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*