Linki sponsorowane

Pożyczka bez zgody małżonka

Ludzie szukają różnych możliwości na dostanie pieniędzy. Nie tylko wybierają się do banków. Tym bardziej tera, z kiedy instytucje te znacznie zaostrzyły całą procedurę przyznawania niewielkich nawet zobowiązań finansowych. O pożyczkę jest naprawdę trudno. Znalazłem tez ostatnio takie zapytanie, które brzmiało „Potrzebna pilna pożyczka bez zgody małżonka”.

Żeby dostać kredyt w banku bez zgody małżonka to trzeba dostarczyć im notarialny akt na którym mamy z żoną lub mężem podpisaną tak zwaną rozdzielność majątkową. W innym wypadku taka zgoda zawsze będzie przez bank wymagana. Trzeba nie tylko mieć pozytywną historię kredytową, ale i stałe zatrudnienie, źródło dochodów. Można się spotkać również z licznymi zapytaniami o pożyczki przez osoby, które pracują poza granicami naszego kraju. Wiele młodych ludzi przecież wyjechało z kraju szukając zarobku, lepszego życia, pracy. Kiedy postanawiają się w danym miejscu osiedlić często brakuje im pieniędzy i starają się o pożyczki w Polsce, bowiem ten system bankowy znają najlepiej. Oni również muszą spełnić wszystkie restrykcyjne wymagania ze strony banku, żeby dostać pieniądze o jakie wnioskują.

Każdy kto nie może liczyć na pomoc banku rozgląda się za innymi możliwościami. Jeśli chodzi o pożyczkę bez zgody małżonka to tutaj trafia na pożyczki pozabankowe, które udzielane są przez różne firmy pożyczkowe, parabanki, serwisy internetowe i wreszcie również przez osoby prywatne. Ta forma pomocy jest droższa jednakże ma swoje plusy – można się ubiegać o pożyczkę pozabankową mając na swoim koncie złą historię kredytową.

Co więcej pieniądze bardzo szybko trafiają na nasze konto, bo cała transakcja przebiega niezwykle sprawnie i szybko. Nie ma konieczności wychodzenia z domu, żeby otrzymać niezbędne środki, umowa jest dostarczana przez kuriera. Tym samym oszczędza się czas, a czas to pieniądz. Do tego oprocentowanie nie zawsze jest bardzo wysokie, wystarczy tylko dobrze poszukać odpowiedniego produktu pozabankowego.

2 thoughts on “Pożyczka bez zgody małżonka”

  1. Zależy mi na tym, żeby szybko zdobyć pieniądze na kupno samochodu. Wiem, ze do określonej kwoty nie musze mieć zgody żony i zamierzam z tego przywileju skorzystać. Nie jest to jakiś ogromny wydatek, ale niestety nie posiadam całej potrzebnej kwoty. Nie wiem gdzie mogę szybko dostać pieniądze bez zgody współmałżonki. Czekam na jakieś propozycje. Sprawa jest bardzo pilna, tym samym mam nadzieje, że zara się pojawią. Bede tu zagladać.

  2. Na szczęście mamy rozdzielność majątkową i nie muszę się specjalnie martwić o to czy mogę wziąć pożyczkę za zgodą lub bez zgody żony. W sumie nie zamierzam się mocno zapożyczać… ale komfort psychiczny jest 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*