Linki sponsorowane

Pożyczka bez umowy o pracę

Pożyczanie pieniędzy przez osoby, które mają umowę o pracę na czas nie określony nie jest dzisiaj takie trudne. Oczywiście mówię o tych, którzy pożyczają z głową i zawsze na czas oddają całą pożyczoną gotówkę bez zwlekania i stwarzania jakichkolwiek problemów.

Z pewnością każdy chciałby się martwić tylko o to jakie meble kupić do salonu czy jaką wycieczkę zagraniczną wybrać dla siebie, jaki obóz dla dzieci. Tymczasem wiele osób nie stać na to, żeby wysłać swoje pociechy na wymarzone kolonie, obóz karate, a niekiedy nawet żeby godnie żyć, normalnie funkcjonować. Oczywiście są ośrodki pomocy, do tego również zawsze istnieje możliwość zapożyczenia się. Jednakże banki rzadko pomagają osobom w potrzebie i takim co nie maja umowy o pracę. Dla nich wiarygodny kredytobiorca to taki, który nie ma żadnych zaległości, dobrze sobie radzi, a po prostu nie odłożył jeszcze pieniędzy na dany sprzęt czy nieruchomość.

Pożyczka pozabankowa bez umowy o pracę

Tym właśnie pomagają, a nie takim, którym wszystko się wali na głowę. Oni to muszą udać się do instytucji pozabankowych po pomoc. Pożyczki pozabankowe tymczasem do najtańszych nie należą. Ale niestety trzeba się liczyć z kosztami, kiedy już się do nich uderza. Oczywiście nie muszą być horrendalnie wysokie, jeśli tylko wybierze się z głową instytucję finansową. Najlepiej, żeby była ona znana, rozpoznawalna, może jakiś parabank. Najmniej korzystne są szybkie pożyczki. Nie dość, ze jest krótki okres kredytowania, najczęściej do miesiąca, to jeszcze są bardzo drogie. Ich oprocentowanie wynosi kilkaset procent w skali roku.

Kiedy pożycza się na kilka dni nie jest to takie odczuwalne, więc wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego na jaką skalę są oszukiwani. Co więcej w ten sposób można pożyczyć tylko niewielką ilość pieniędzy, z założenia szybkie pożyczki pozabankowe mają być tylko tymczasowym zastrzykiem gotówki.

4 thoughts on “Pożyczka bez umowy o pracę”

  1. potrzebuję pomocy, a dokładnie pożyczki pozabankowej dla osób, które nie mają stałej pracy a jeszcze dokładniej to dla takich ludzi którzy nie mają pracy z umową na czas nie określony. ja pracuję na umowę o dzieło, a nasze kochane banki nie mają oferty dla takich ludzi jak ja. nie potrzebuję jakoś strasznie dużo gotówki bo chcę po prostu pojechać na dłuższą wyprawę w tatry na wakacje i myślę, że wystarczy mi 2 tys. zł. najlepiej jakbym dostałą taką pożyczkę na 12 miesięcy to bez problemów ją sobie pospłacam 🙂

  2. Niestety ja też jestem jednym z tych, którzy mają umowę śmieciową. Niestety banki nie biorą ich pod uwagę. A jeśli już to tylko jako dodatek do umowy o pracę. Wiem, ze robią problem nawet kiedy umowa jest na długi czas a nie jest umową na czas nieokreślony, więc dopiero kiedy mowa o umowie o dzieło. Takie już moje życie. Stąd pytanie gdzie mogę starać się o pożyczkę kiedy nie mam umowy o pracę, ale mam dochody. Mogę okazać wyciąg z konta. Jestem freelancerem, zarobki są uzależnione od tego co wykonam, w każdym miesiącu ciut inne. Zależy mi na kwocie na delikatny remont mieszkania. Proszę polecać tylko sprawdzone firmy i dobre oferty. Nie jestem żadnym naciągaczem czy oszustem.

  3. Witam.Obecnie też jestem bardzo zainteresowany pożyczką,kredytem w wysokości 2000 zł. na jakieś pół roku ale to wszystko jedno wielkie oszustwo , może ktoś wie gdzie pożyczyć tak niewielką kwotę . Przez brata w banku i innych podobnych instytucjach nie mam szans . proszę o namiar na kogoś kto jest mi wstanie pomóc z góry dziękuje:[email protected]

  4. Czy ktoś w Polsce da pożyczkę bezrobotnemu. Od pół roku nie mam pracy i potrzebuję na opłaty. Dosłownie potrzeba mi tylko 2000 zł. Jak tylko znajdę zatrudnienie to oddam w ratach.
    Banki mi odmawiają kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*