Linki sponsorowane

Pożyczę pieniądze od osoby prywatnej

Oj jak ja lubię tak z rana sobie poczytać wypociny osób piszących na forach 🙂 Niektórzy powinni naprawdę pisać opowiadania i marnują swoje talenty. Tym razem znalazłem super pościk p.t. „Pożyczę pieniądze od osoby prywatnej” i zapraszam do lektury 🙂

„Witam serdecznie, pisze tutaj, bo zależy mi na tym, żeby znaleźć dobrego pożyczkodawcę. Poszukuję osoby, która udzieli mi pożyczki prywatnej w wysokości 12 tys. zł. Niestety nie mogę udać się do banku, bowiem nie jestem dla nich wiarygodnym pożyczkobiorcą. Nie mam wyrobionej historii kredytowej, dopiero niedawno wziąłem TV na raty, żeby coś z tym zrobić, jednakże trochę za późno pomyślałem, do tego teraz mam zobowiązanie finansowe na głowie i jedyne co mi mogą w banku zaoferować to kwota 3 tys. zł. Posiadam umowę o pracę, na czas określony do 20120 roku. Zarabiam przeszło 2 tys. zł, wynagrodzenie wpływa mi na konto, więc historia konta do wglądu.

Pieniądze są mi potrzebne na wyprawienie wesela. Mam trochę oszczędności, jednakże kurczą się w szybkim tempie. Będę w stanie spłacić pożyczkę od razu po weselu, które planowane jest na październik tego roku. Myślę, że z kopert trochę z małżonką uzbieramy i będziemy mogli oddać wszystko od razu. Zależy mi na przeprowadzeniu szybkiej transakcji, nie wiem czy potrzebne będzie jakieś zabezpieczenie czy coś. Ale wykluczyłem już szybkie pożyczki, bowiem firmy ich udzielające nie godzą się na takie sumy, tym samym zostaje tylko osoba prywatna. Nie chcę zostać wpuszczony w maliny dlatego proszę tylko o poważne oferty. Nie będę robił żadnych przedpłat na konto, nie nabieram się na takie sztuczki.

Pożyczanie pieniędzy od osób prywatnych

Mam nadzieję, że trafię na kogoś godnego zaufania, kto pomoże mi wyprawić wesele marzeń, dzięki komu uda mi się zaplanować wedle uznania ten najważniejszy dzień w moim życiu. Czekam tylko na poważne oferty.”

9 thoughts on “Pożyczę pieniądze od osoby prywatnej”

 1. Mam trudną sytuację życiową, szukam osoby, która pomoże mi wyjść z długów. Chętnie przyjmę jakąkolwiek pomoc finansową. Boję się myśleć co będzie jak nie znajdzie się osoba, która mi pomoże. Czekam na kontakt.

 2. no właśnie nie wiem jak znaleźc uczciwą osobę, która może pożyczyć mi pieniądze na nie duży procent. wiem, że takich ogłoszeń są w internecie tysiące ale na co mam zwracać uwagę i jak wybrać sprawdzoną osobę, która udziela pożyczek prywatnych. kto pomoże znaleźć uczciwe osoby pożyczające szybko kasę. jest mi potrzebna natychmiastowa i pilna pożyczka od prywatnego inwestora

 3. Zamiast bawić się w pożyczki prywatne, które należą do najdroższych, może warto poczekać z ubieganiem się o kredyt w banku, jeśli to nie jest jakiś pilny wydatek… albo spróbować skorzystać z usług jakiegoś parabanku – nie jest to rozwiązanie najtańsze, ale na pewno lepsze niż pożyczka prywatna.

 4. ja tymczasem poprosze o porady o tym jak można bezpiecznie pożyczać pieniądze od prywatnych inwestorów tak żeby nie dać się oszukać i naciągnąć na jakieś koszty które doprowadzą nas do całkowitej ruiny. pożyczanie pieniędzy od prywatnego inwestora to oczywiście ryzyko dla obydwu stron jednak mogę wnioskować , że najczęściej to właśnie inwestor czyli ten kto ma pieniądze i je pożycza zabezpiecza się z każdej strony i w umowie podpisuje takie paragrafy, które nie koniecznie zwykły zjadacz chleba zrozumie a potem może się okazać żę zostajemy bez mieszkania i mamy do spłacenia kilka razy więcej niż pożyczyliśmy.

 5. Jestem tu z powodu problemu finansowego jaki mnie dopadł. Muszę pożyczyć 3000 zł na rok czasu. W piątek mam wylot do Norwegii do pracy. Wszystko oddam z odsetkami po powrocie. Celem zabezpieczenia dam samochód pod zastaw – zostaje w Polsce w garażu.
  Mieszkam w Warszawie i najlepiej by było dogadać się właśnie z kimś z okolic. Piszcie proszę na mój mail.

 6. Potrzebuję na święta dodatkowych pieniędzy w wysokości 1000 zł. Nie mam co dać pod zastaw – mogę podpisać weksel. Pieniądze oddam za miesiąc po pierwszej wypłacie. W bankach nie mam co szukać, bo według nich nie mam zdolności kredytowej. Bardzo proszę o pomoc i oferty na maila.

 7. Sama jestem w trudnej sytuacji materialnej, ale chyba nigdy bym się nie odważyła na pożyczenie pieniędzy od prywatnej i obcej osoby. Tyle się człowiek nasłucha i naogląda w telewizji, jak ludzie pożyczają od prywatnych firm czy osób kilka tysięcy złotych, a muszą oddać kilkadziesiąt razy więcej. Albo pożyczają pięć tysięcy zł, podpisują bez czytania jakieś papiery, a potem okazuje się, że w świetle prawa są wyrzucani z własnego mieszkania, bo takie właśnie podpisali wcześniej dokumenty. Jedynymi prywatnymi osobami od których pożyczałam pieniądze to krewni.
  Halina, Kwidzyń

 8. Bardzo proszę o udzielenie mi pożyczki w kwocie 10 tys zł wpadłam w spirale długów i nie mogę wyjść Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje

 9. Witam

  Pilnie pożyczę min 8.000 max 10.000zł, od osoby prywatnej.

  Jako zabezpieczenie weksel i umowa cywilno-prawna. Bardzo pilne!
  Mam trudną sytuację życiową, szukam osoby, która pomoże mi wyjść z długów. Boję się myśleć co będzie jak nie znajdzie się osoba, która mi pomoże. Czekam na kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*