Linki sponsorowane

Natychmiastowa pożyczka dla zadłużonych

No tak to już jest , że jak naważymy piwa to chcemy pomocy natychmiastowo i myślimy, że nam się uda taką znaleźć. Naiwniaków nie sieją jak widać, że zawsze sami będą się rodzić. Dzisiaj kolejne opowiadano z forum osoby według siebie samej pokrzywdzonej przez los…

„Na już potrzebne są mi dodatkowe pieniądze. Mam poważny problem, chodzi bowiem pośrednio o moje zdrowie i nie mogę czekać, odkładać pożyczki na później. Szukam natychmiastowej pożyczki dla zadłużonych. Prawdą jest, ze widnieję w BIK-u. Mam raty na sprzęt AGD, których nie  reguluję w terminie. Oczywiście spłacam je, jednakże nie zawsze w terminie, a tym samym moje nazwisko pojawiło się w BIK-u. Teraz nie mogę liczyć na pożyczkę z banku, a jest mi ona bardzo pilnie potrzebna. Chodzi bowiem o moje uzębienie. Muszę zainwestować w zęby, mianowicie zapłacić za licówki, co by mieć piękny uśmiech.

Myślę, że on przyczynia się do tego, że nie mogę znaleźć pracy, takie wymarzonej oraz ukochanej dziewczyny, w przyszłości żony. Od kiedy pamiętam to strasznie mnie męczyło to, że nie mogę się normalnie uśmiechać w towarzystwie, bowiem wydawało mi się, że jak tylko pokazuję zęby to wszyscy od razu na mnie patrzą. Wiem, że pewnie przesadzam, ale w mojej głowie ta to właśnie wyglądało. Jestem po czterdziestce, jestem nadal kawalerem i przyszła pora co by wreszcie coś ze sobą zrobić. A ostatnio dentystka mi powiedziała, że moich zębów nie ratuje już wypełnienie ubytków, z uwagi na liczne braki, żeby coś zrobić z tym moim uśmiechem to muszę sobie szufladkę wstawić, albo licówki zrobić i pouzupełniać braki implantami.

Zobacz tutaj czy jest tam jakaś szybka pomoc dla zadłużonych i skorzystaj z niej

Jedno i drugie jest bardzo kosztowne. Jakieś tam pieniądze mam odłożone, do tego zarabiam, ale całej sumy nie posiadam. Liczę na pomoc prywatnego pożyczkodawcy, na natychmiastową pożyczkę dla zadłużonych. Błagam o pomoc.

5 thoughts on “Natychmiastowa pożyczka dla zadłużonych”

  1. Nie wiem jak można myśleć w ogóle, że lepszy wygląd przyczyni się do tego, że życie będzie lepsze i jeszcze brać kredyt na dentystę. To chyba jest jakiś żart? Chociaż jak człowiek poprzegląda takie fora różne to rzeczywiście ludzie tam różne rzeczy wypisują. Ciekawe ile z tego jest prawdą. Szkoda słów na tych wszystkich zadłużonych, którzy nie spłacają zobowiązań a chcą brać kolejne pożyczki. I jeszcze liczą, że ktoś im te pieniądze pożyczy.

    1. Postaw się w sytuacji osoby z widocznymi brakami w uzębieniu – idziesz na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Idę o zakład, że prędzej dostanie ją osoba z równą, białą jak śnieg „klawiaturą”.

  2. No cóż… człowiek ma wydatki, a co za tym idzie – długi. A poza tym zęby się sypią, więc trzeba uzupełnić. NFZ niestety tego nie sfinansuje, więc trzeba nadal się zadłużać… I koło się zamyka. Najlepszym rozwiązaniem byłaby pożyczka na uczciwych warunkach, tylko że w przypadku parabanków czy tym bardziej pożyczek prywatnych, jest o to bardzo ciężko. Pozostaje tylko współczuć…

  3. „Nie spłacam w terminie”, „widnieję w bik” – to już w zupełności wystarcza, żeby zdyskwalifikować takiego delikwenta na samo „dzień dobry”. Jednak jakaś firma pożyczkowa chętnie udzieli takiemu pożyczki, a przy okazji tak go wydoi z pieniędzy, że zamiast jednego zobowiązania facet spłaci dwa i pół…

  4. Nie popieram brania kolejnej pożyczki, chociażby z powodu nie spłacenia ostatniej. Kolejna pożyczka tylko powiększyi istniejący dług, a to już tylko krok do wpadnięcia w spiralę zadłużenia. Firmy pozabankowe pewnie pożyczą pieniądze, ale wezmą za to dodatkowe opłaty. Trzeba przeliczyć czy wzięcie pożyczki z parabanku nam się opłaca, bo może się okazać, że zamiast jednej spłacimy dwie pożyczki. Chłodna kalkulacji i zdrowy rozsądek przede wszystkim.
    Marlena z Mrągowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*