Linki sponsorowane

Kto udzieli kredytu na spłatę komornika

No i znowu mam kolejny kwiatek, który mnie po prostu zauroczył swoją naiwnością i błogością podejścia do tematu. Sorry, że to już nie pierwszy artykuł o pożyczkach dla osób z egzekucją komorniczą, ale widzę, że jest to temat którym będę karmił mojego bloga jeszcze nie jeden raz 🙂

Co to jest w ogóle za pytanie? Nikt dosłownie nikt nie udzieli kredytu osobie mającej na karku komornika jeśli ta osoba nie ma jakiegoś zastawu. Jedyne rozwiązanie i wytłumaczenie jakie mi się tutaj nasuwa to takie, że ktoś ma jakąś na przykład nieruchomość i nie chce żeby ją komornik zlicytował i potrzebuję pilnej pożyczki pod tą nieruchomość, ale ma plan jak taką pożyczkę potem w przyszłości spłacić ze wszystkimi kosztami i odsetkami. Ja jednak boję się, że takie ogłoszenia na forach dają ludzie, którzy nie mają żadnego planu i chcą pożyczać byle pożyczać i w ogóle nie kalkulują , że pożyczkę będą musieli oddać.

Kto w Polsce udziela kredytów na spłatę komornika?

Zadałem sobie trochę trudu i sam postanowiłem poszperać w przepastnych zasobach naszego kochanego internetu i wydaje mi się, że znalazłem jakąś ofertę dedykowaną dla tych których ściga komornik. Otóż chyba któryś ze Skoków ma taki kredyt jednak jest to kredyt zabezpieczony hipoteką. Nie łudźmy się, że ktoś da dam pożyczkę na ładne oczy lub ulituje się nad naszym losem. Takich cudów nie ma bo ktoś kto ma kasę umie też logicznie myśleć i o tą kasę zadbać. Tak więc jeśli ktoś ma ją nam pożyczyć to nie zrobi tego dla osoby, która ma już nie wiadomo jakie długi i nie przedstawi widoków na realną spłatę całej pożyczonej kwoty w terminie.

One thought on “Kto udzieli kredytu na spłatę komornika”

  1. Takie zaciąganie kolejnego zobowiązania na spłatę poprzedniego świadczy tylko o tym, że ktoś bezmyślnie podjął decyzję. A nie może przecież zagwarantować, ze ponownie nie dojdzie do takiej sytuacji, że kolejną pożyczkę będzie już spłacał terminowo. Jedyną możliwością jest zastaw na nieruchomości, żeby ktokolwiek był chętny do udzielenia pomocy. Ja tam w takie rzeczy nie wierzę. Może się noga poślizgnąć i koniec, wdepnie sie w spiralę kredytową, a później będzie tylko i wyłącznie gorzej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*