Linki sponsorowane

Kto udziela pożyczek pozabankowych dla osób mających zły bik i krd

Jeszcze jakiś czas temu zadłużone osoby szukały w internecie pożyczek lub jakiś pozabankowych kredytów poprzez fora i blogi zadając zapytania typu „potrzebuję pilnie pożyczki dla osób ze złą historią kredytową”. Dzisiaj te zapytania są już bardziej rozbudowane i do próśb o pieniądze ze złym bik dochodzą też błagania o gotówkę ze złym big, erif i krd.

Banki oraz szanujące się instytucje finansowe bronią się jak mogą przed nieuczciwymi pożyczkobiorcami i cały czas tworzą najróżniejsze bazy i rejestry w których prowadzone skrupulatnie historie kredytowe osób, które korzystają z różnego rodzaju finansowania na raty.

Nie ma się co dziwić takim praktykom ponieważ nikt nie chce tracić swoich funduszy poprzez pożyczanie im komuś kto notorycznie nie spłaca swoich zobowiązań i wiecznie ma jakieś zaległości to tu to tam. Lepiej pożyczyć mniej niż pożyczać gdzie i komu popadnie , a potem użerać się z odzyskiwaniem swoich pieniędzy. Banki i instytucje finansowe zajmują się pomnażaniem nagromadzonego kapitału poprzez inwestowanie w pożyczki, które oddawane są  w terminie i wraz ze wszystkimi kosztami, a nie poprzez rozdawanie kasy byle komu.

chwilówki dla bezrobotnych

2 thoughts on “Kto udziela pożyczek pozabankowych dla osób mających zły bik i krd”

  1. Mam nieciekawą historię kredytową i negatywny wpis w krd. Czy mogę dostać pożyczkę? Szukam firmy w Warszawie udzielającej szybkich pożyczek na niski procent. Może być z poręczycielem. To bardzo pilne! Marcin

  2. Jestem z Łodzi. Szukam firmy, która da mi pożyczkę 2000 zł bez zaświadczenia o zarobkach i sprawdzania w bik i krd. Muszę pilnie spłacić inne kredyty, a o skonsolidowaniu nie ma mowy. Kto mi pomoże?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*