Linki sponsorowane

Kto pożyczy osobie w bik i krd

Pożyczki pozabankowe – grunt to zdrowy rozsądek.
Decyzję o zaciągnięciu pożyczki pozabankowej bez bik podejmuje obecnie coraz więcej Polaków. W sytuacji, gdy otrzymanie w banku kredytu zaczyna graniczyć z cudem, usługi świadczone przez liczne firmy pożyczkowe wzbudzają ogromne zainteresowanie ze strony naszych rodaków. Pożyczki pozabankowe bez bik najczęściej są przeznaczane na finansowanie nagłych potrzeb, chociaż często też konsoliduje się dzięki nim długi.

Zanim podejmiemy decyzję o tym czy zaciągnąć pożyczkę pozabankową dla zadłużonych i wpisanych do biku powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym czy rzeczywiście jej potrzebujemy. Jeżeli uznamy, że tak – musimy dokładnie zapoznać się z proponowanymi nam warunkami umowy. O zgrozo, mnóstwo osób tego nie robi, podpisując w ciemno dokument. Wyszczególnić można kilka najważniejszych elementów na jakie należy zwracać uwagę. Są to między innymi wysokość pożyczki i jej oprocentowania, długość okresu spłaty, zasady na jakich oddajemy dług, dodatkowe opłaty i ich wysokość.

W każdej firmie pożyczkowej funkcjonuje to na odmiennych zasadach, więc należy porównać co najmniej kilka ofert, by mieć o tym jakieś większe wyobrażenie. Pożyczki pozabankowe, jak wszystkie inne produkty finansowe, nie są pozbawione zarówno plusów, jak i minusów. Ich atutem jest łatwa dostępność, ale jeśli nie korzystamy z nich w granicach zdrowego rozsądku, możemy narobić sobie tylko kłopotów. Dlatego też nie zapominajmy o starej zasadzie mierzenia sił na zamiary – to jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a wręcz przeciwnie, niejedną osobę uchroniło od poważnych problemów.

3 thoughts on “Kto pożyczy osobie w bik i krd”

  1. nikt nie powinien pożyczać pieniądzy ludziom którzy widnieją z negatywnym wpisem w bazach bik oraz krd. jedyna możliwość jaka dla tych ludzi pozostaje to tylko pożyczki pod zastaw i to naprawdę konkretny zastaw i z umową która pożyczkodawcy gwarantuje pełne bezpieczeństwo odzyskania pełnej pożyczonej kwoty wraz z odsetkami i wszystkimi kosztami które poniósł. pożyczki pod zastaw dla osób ze złym bik i krd to jedyna alternatywa i nie łudźmy się że ktoś będzie się nad nami litował jeśłi spóźnimy się z spłacaniem zaciągniętej pożyczki. co się stanie jeśli przestaniemy spłacać pożyczkę pod zastaw mieszkania, domu, samochodu lub dowolnej nieruchomości. pożyczkodawca sprzeda nam to i weźmie sobie całe pieniądze uzyskane ze sprzedaży

    1. Zgadzam się. Ludzie pożyczają pieniądze i nie traktują tego w sposób poważny. Nie oddają, zalegają ze spłatą i myślą że wszystko jest ok. Nawet gdy w grę wchodzi komornik to zapożyczają się nadal. Traktują pożyczki jak sport ekstremalny….

  2. Osoby, które widnieją w KRD i BIK nie są wiarygodne i nie powinny dostać pożyczki nawet w firmach pozabankowych. Niestety tak nie jest. Dużo parabanków bazuje właśnie na takich osobach, którym banki nie udzielą kolejnej pożyczki. Jeśli ktoś nie jest w stanie spłacać zaciągniętych wcześniej pożyczek, to jakim cudem spłaci kolejną? Jak mawia moja babcia „jeśli cię na coś nie stać, nie kupuj tego”. Zawsze była zwolenniczką odkładania pieniędzy, a jak wyskakiwało jakieś nieprzewidziane zdarzenie, to miała skąd wziąć. Tak jest wygodniej i bezpieczniej, ale każy sam jest kowalem swego losu.
    Agata, Grudziądz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*