Linki sponsorowane

Krótkoterminowa pożyczka pozabankowa w Internecie – SMSkredyt

Banki mają coraz większy problem ze sprzedażą kredytów gotówkowych i hipotecznych. Na nic zdają się huczne kampanie reklamowe w najróżniejszych mediach. Pierwsze źródło tych problemów to rosnące koszty pożyczonego kapitału(wzrost oprocentowania).

Udzielanie pożyczek utrudniają także nowe rekomendacje nadzoru i nowelizacja ustawy o kredytach konsumenckich. Tymczasem instytucje pozabankowe wykorzystują tą sytuację i prowadzą intensywne działania zachęcające do skorzystania z ich oferty. Parabanki kuszą klientów unikalnym produktem. Bo tak można nazwać kredyt gotówkowy dla osób, które nie muszą udokumentować swoich dochodów. Ba, z owej oferty mogą skorzystać także klienci ze złą historią kredytową.

Instytucje pozabankowe bazują głównie na łatwych formach komunikacji z potencjalnymi kredytobiorcami np. za pomocą wiadomości SMS. Przykładem takiej instytucji może być SMSkredyt.

Szczegóły oferty SMSkredyt:

– wystarczy wysłać SMS o treści „smskredyt” na numer 7212 i czekać na kontakt z konsultantem
– pożyczki w kwocie od 200 do 800 zł
– okres spłaty: 15 lub 30 dni
– przy kwocie pożyczki 600 zł na 15 dni; całkowity koszt pożyczki wyniesie 162 zł

4 thoughts on “Krótkoterminowa pożyczka pozabankowa w Internecie – SMSkredyt”

  1. Ja tam swoje wiem, żadnych pożyczek pozabankowych. Tym bardziej tych szybkich, które określa się też mianem chwilówek. Na każdym kroku się można z tym spotkać. Nawet an ulicy ulotki rozdają. Każdy niby chce nam pożyczyć, ale jak człowiek dobrze przeczyta umowę, spojrzy na wysokość oprocentowania to można spaść z krzesła. Takie wysokie jest, że nie wiem jakie osoby w ogóle się na takie coś godzą. Masakra jakaś. A ten SMSkredyt to wcale lepszy od innych nie jest. Może tych ludzi nie interesuje ile muszą nadpłacić? Albo się nie przejmują, bo traktują te pieniądze jako szybki zastrzyk gotówki. W każdym razie dla mnie to głupota.

  2. Jestem człowiekiem starej daty i chciałbym się zapytać autora bloga, czy takie oferty pożyczek przez SMS wiążą się z podpisywaniem jakiejś umowy. Niedawno wypełniałem internetowy wniosek OFE i umowę do podpisania przysłał mi kurier do domu. Ciekawi mnie, czy taki sam kanał dystrybucji dotyczy pożyczek na SMS.

  3. Czy to prawda, że pożyczki sms są czasem jeszcze droższe od pożyczek prywatnych? Słyszałem, że pobierają prawie taki haracz jak mafia z Wołomina i biorąc np. 1000 złotych na kilka miesięcy, spłaca się 2000. Czy w ogóle polskie prawo zezwala na takie lichwiarstwo?

  4. Te bajki o haraczach, lichwiarstwie itp. są wyssane z palca! Jak ktoś chce pożyczyć pieniądze to przecież wiadomo, że nikt mu takiej usługi nie udzieli za darmo. Niestety za wszystko trzeba płacić. Za pożyczki również. A jak kogoś nie stać na pożyczkę, to niech nie pożycza. Proste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*