Linki sponsorowane

Jak szybko pożyczyć pieniądze na kilka dni

To zapytanie akurat nie jest wcale takie głupie i rzeczywiście warto poszukać rozwiązania. Chwilkę poszperałem po forach internetowych i różnego rodzaju portalach i wydaje mi się, że znalazłem bardzo proste i szybkie rozwiązanie.

Szukasz możliwości pożyczki pozabankowej na to żeby szybko pożyczyć pieniądze na kilka dni? Może jeszcze chcesz żeby była to pożyczka bez sprawdzania baz bik, big i krd? A tak w ogóle to nie chcesz zapłacić żadnych odsetek, prowizji, marży oraz jakiś dziwnych ukrytych kosztów? Wydaje mi się, że wiem jak to zrobić 🙂 Musisz tylko mieć dochody i jakąś tam zdolność kredytową i możesz udać się do providenta.

Provident szybko weryfikuje swoich kredytobiorców i decyzję daje dosłownie w kilkanaście minut. Jednak cały patent polega na tym, że w myśl polskiego prawa można w ciągu 10 dni odstąpić od każdej umowy bez ponoszenia żadnych kosztów. Tak więc w provident na dzień dobry dostaniesz nawet 3 tys. zł i jeśli w ciągu 10 dni rozwiążesz z nimi umowę to oddasz im kasę bez żadnych odsetek 🙂 Oczywiście nigdy tego nie próbowałem i nie wiem czy to tak w praktyce zadziała, ale jest to rzeczywiście jeden z pomysłów na to jak dostać pilną pożyczkę pozabankową szybko i na kilka dni i w dodatku bez żadnych odsetek i opłat.

4 thoughts on “Jak szybko pożyczyć pieniądze na kilka dni”

  1. hehe podoba mi się ten pomysł 🙂 muszę któregoś pięknego dnia sprawdzić czy rzeczywiście provident ma takie coś i czy na sto procent zadziała to o czym napisaliście 🙂 obiecuję, że od razu dam tutaj znać czy mi się udało 🙂

  2. Oj nie wiem czy to taki dobry pomysł. Ja tam nie zamierzam sprawdzać, bo i po co. A to odstąpienie od umowy to jest możliwe przecież też w bankach. Nie wiem tylko jak się ma sprawa ewentualnych odsetek, ale skoro nie chcemy kontynuować umowy i oddamy pieniądze to też nie powinni nic z tego tytułu pobierać. Trzeba byłoby się dowiedzieć. W każdym razie, kiedy już przyjdzie mi pożyczać pieniądze 1. nie udam się do Providenta tylko do banku 2. nie będę nic kombinować z takim oddawaniem, rezygnacją z umowy itp.

  3. Tylko jaki ma sens pożyczanie pieniędzy na kilka dni i odstępowanie od umowy. przecież wraz z rozwiązaniem umowy kredytowej trzeba oddać cały kapitał. Chyba, że pożyczamy powiedzmy 3 tys. zł, inwestujemy krótkoterminowo na giełdzie i zyskujemy 100 procentowy zwrot. Wówczas możemy mówić o sensie takiego przedsięwzięcia.

  4. Na kilka dni najlepiej pożyczyć pieniądze od rodziny albo znajomych. Oni przynajmniej nie będą naliczać odsetek… a przynajmniej nie powinni. Idąc do jakiejkolwiek firmy pożyczkowej musimy liczyć się z tym, że nas za to mocno skasują

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*