Linki sponsorowane

Gdzie pożyczyć gdy brakuje pieniędzy na życie – bez sprawdzania w rejestrach

Każdy z nas chciałby mieć dochody na takim poziomie, aby nie martwić się o przyszłość swoją i najbliższych. Wszyscy marzą o tym, aby żyć na przyzwoitym poziomie. Jak jednak wiadomo, marzenia te nie zawsze się spełniają – prawda jest bowiem taka, że bez pieniędzy nie da się ich zrealizować. Udaje się to tylko nielicznym.

Łatwa pożyczka zaświadczeń o zarobkachObecnie bardzo wielu Polaków na co dzień boryka się z finansowymi trudnościami – ludziom często brakuje środków na opłacenie rachunków, a co dopiero mówić o takich przedsięwzięciach jak zakup mieszkania czy wyjazd wakacyjny. Będąc w takiej sytuacji, nie można liczyć na przychylność ze strony banków, które bardzo krytycznie podchodzą do wszystkich wniosków. Ich selekcja jest surowa – szanse na kredyt mają ci, którzy nieźle zarabiają oraz nie figurują w Biurze Informacji Kredytowej jako nierzetelni dłużnicy. Pozostali nie mają zbyt wielu opcji do wyboru. W rachubę wchodzi tutaj albo zapożyczenie się u rodziny bądź znajomych, albo pożyczka w instytucji pozabankowej. Nasi najbliżsi nie zawsze są w stanie nam pomóc – sami na ogół też nie znajdują się w zbyt dobrej sytuacji materialnej i nawet jeśli chęci mają dobre, to ogranicza ich zawartość portfeli. Pozostaje zatem pożyczka pozabankowa.

Jest ona nieporównywalnie łatwiejsza do uzyskania niż kredyt, na co wpływ mają przede wszystkim uproszczone procedury stosowane przez firmy pożyczkowe. Nie wiążą się one z koniecznością dostarczania zaświadczeń o zarobkach ani z weryfikacją w BIK, więc trafiają do szerokiego grona odbiorców.

4 thoughts on “Gdzie pożyczyć gdy brakuje pieniędzy na życie – bez sprawdzania w rejestrach”

  1. Jest mi bardzo pilnie potrzebna gotówka bo mam spore długi i chociaż część chcę teraz szybko spłacić przynajmniej tak żeby mnie nie ścigał póki co komornik. Narobiłem takich drobnych zaległości to tu to tam i myślałem, że wszystko spłącę jak znajdę nową pracę, ale coś długo nie mogę nigdzie znaleźć zatrudnienia i teraz muszę szukać jakiejś uczciwej pozyczki chwilówki bez wnikania w bik i krd bo nie chcę mieć narastających problemów. Szybka pożyczka na jakiś czas pozwoli mi załatać mój skromny budżet i jakoś przeżyć do końca miesiąca.
    Zenon Szczecin

  2. Może znacie jakiś sposób na podratowanie budżetu domowego? Brakuje mi pieniędzy na tak podstawowe sprawy jak zakupy spożywcze. Limit na karcie kredytowej sięgnął dna, a mi wciąż na nic nie wystarcza pieniędzy. Co robić? Proszę o pomoc! Czy kolejna pożyczka do dobre rozwiązanie?

  3. Czy znacie jakiś bank albo firmę, która wspomoże mnie w trudnych chwilach i udzieli taniej pożyczki na bieżące wydatki? Brakuje mi pieniędzy i nie mam za co kupić dzieciom jedzenia. U sąsiadów jestem już zadłużona i nikt nie chce mi już pożyczać. Bardzo proszę o pomoc. Jestem naprawdę zdesperowana!
    Ewa z Łodzi

  4. Intensywnie szukam firmy, która udziela uczciwie pożyczek (bez haczyków pisanych małym druczkiem). Zostaliśmy z mężem bez pracy, a oszczędności kurczą się w zastraszającym tempie. Przede mną wyjazd córki na zieloną szkołę, a co za tym idzie dodatkowe wydatki – w tej chwili naprawdę nie mam już skąd pożyczyć. Potrzebuję pożyczki w kwocie 1500 zł udzielonej z długim terminem płatności (może nawet z opcją przedłużenia terminu spłaty). Mam nadzieję, że szybko znajdziemy pracę, ale teraz taka pożyczka to moje jedyne wyjście.
    Aneta, Police

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*