Linki sponsorowane

Gdzie otrzymam kredyt jestem w bik

Gotówkowa alternatywa.
Pożyczanie pieniędzy od instytucji finansowych stało się dla wielu spośród nas koniecznością. Wiadomo, nikt nie lubi mieć tego typu zobowiązań, ale są takie sytuacje, kiedy innego wyjścia naprawdę nie ma. Współczesny rynek usług finansowych ma nam sporo do zaoferowania. Jeżeli nie możemy liczyć na bank, bo nasza zdolność kredytowa jest za niska bądź nie posiadamy wysokich not w Biurze Informacji Kredytowej, wówczas możemy zwrócić się z wnioskiem do jednej z wielu firm pożyczkowych.

Pożyczki pozabankowe są rozwiązaniem coraz częściej wykorzystywanym przez Polaków traktujących je jako doskonałą alternatywę dla kredytów. Banki nie kryją się wcale z tym, że są nastawione przede wszystkim na dobrze sytuowanych klientów. W naszym kraju zaś nie wszystkim żyje się lekko, łatwo i przyjemnie oraz ze świadomością, że nie trzeba się martwić o środki na przeżycie miesiąca na przyzwoitym poziomie. Przeciętny Polak musi się sporo natrudzić, by starczyło mu pieniędzy do kolejnej wypłaty, a jeśli pojawiają się jakieś nie zaplanowane wcześniej wydatki, to musi się też nieźle nakombinować, by związać koniec z końcem.

Tutaj dowiesz się o tym czy jest możliwa do załatwienia szybka pożyczka dla ludzi w bik i jeśli tez do takich należysz to spróbuj skorzystać.

To jeden z powodów, dla których zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi jest tak duże. To łatwo dostępne pieniądze, które można dostać bez nadmiernie rozbudowanych formalności i weryfikacji w BIK. Wnioski najczęściej są rozpatrywane od ręki, więc i na wypłacenie gotówki nie trzeba długo czekać – a to bezcenne, kiedy liczy się czas załatwienia takiej sprawy (w bankach formalności trwają długo).

8 thoughts on “Gdzie otrzymam kredyt jestem w bik”

 1. zły bik to po prostu zmora dla tych którzy raz zostali tak zakwalifikowani i teraz jest im potrzebny jakiś pilny kredyt albo jakaś szybka pożyczka… ja własnie miałam taki epizod i zostałam bikowcem i nie wiem jak się wypisać z tego biku żeby mieć tam już czysto i brać normalne kredyty i pożyczki a nie tylko jakieś pożyczki bez bik i pozabankowe pożyczki dla zadłużonych i bez sprawdzania zaświadczeń. póki co musicie mi jakoś pomóc bo nie wiem już gdzie dostać kredyt lub pożyczkę ze złym bikiem i ze złą historią kredytową? oczywiście tak jak napisałam nie mam żadnych zaległości w spłacaniu żadnych rat za kredyty ale przeszłość się za mną ciągnie i nie umiem się jej pozbyć ze swojego życia

 2. Szykuje się dla mnie bardzo trudny okres w życiu. Bank wszczął wobec mnie postępowanie komornicze. Nie spłacałem regularnie kredytu konsumpcyjnego i trochę się narobiło długu. Takie kredyty są najgorsze-bardzo dostępne. Mogę uniknąć egzekucji komorniczej jeśli do 10 września ureguluje wszystkie płatności wraz z naliczonymi odsetkami. Znajdzie się jakiś parabank, który pożyczy pieniądze osobie z komornikiem. Dodam, że chodzi o kwotę 1500 zł

  Bocian-Ciechanów

 3. Zły BIK może jest i zmorą, ale tylko i wyłącznie na własne życzenie osoby, która się tam znalazła. Z tego co słyszałem, można próbować „oczyścić się z zarzutów”. Trzeba to załatwić w banku, w którym się kiedyś narozrabiało, a potem spłaciło wszelkie zobowiązania. Jest to podobno czasochłonne, ale może się udać. Potrzeba odrobinę cierpliwości i pokory.

 4. tyle się tutaj pisze opinii i komentarzy o ofertach i możliwościach na to żeby wziąć pożyczkę jak się jest wpisanym w bik a ja do tej pory nie potrafię znaleźć rzeczywiście uczciwej i sprawdzonej propozycji na takie rozwiązanie. Przyznaję, że trochę miałem różnych problemów finansowych w ostatnich latach i nie zawsze terminowo spłacałem swoje kredyty i pożyczki ale to przecież nie znaczy żeby mnie od razu skreślać i wpisywać na jakąś czarną listę przez którą nie mogę już się w bankach ubiegać o kredyt lub pożyczkę. Jestem przez to traktowany jak jakiś nieudacznik bez pracy który stara się tylko i szuka oferty na pewne pożyczki ze złym bikiem dla osoby zadłużonej która tak naprawdę bardziej potrzebuje pomocy psychologa niż bankiera lub instytucji pozabankowej. Dlatego muszę pilnie szukać w internecie żeby pożyczyć pieniądze na mały procent pomimo tego że ciągle jestem wpisany w bikach i tych różnych bazach typu krd i big. jak ktoś ma namiary i numer telefonu lub sprawdzony kontakt dla ludzi którzy tak jak ja są wpisanymi w bik to bardzo proszę o pilną pomoc i przekazanie mi takich namiarów.

 5. Pilnie potrzebuję pożyczyć 1000 złotych na podręczniki i pomoce szkolne dla moich dzieci. Nie mogę wziąć pożyczki w banku, bo jestem na czarnej liście. Obecnie wszystkie długi mam już uregulowane, jednak nie mam za co kupić dzieciom książek. Czy dostanę taką pożyczkę w firmie, która nie jest bankiem? To ważne, bo mam bardzo mało czasu. Proszę o pomoc

 6. W przypadku sytuacji opisanych w artykule warto poznać pożyczki społecznościowe. Więcej informacji można znaleźć na portalu Sekrata.pl. Jesteśmy największym w Polsce portalem pożyczek społecznościowych. Zaciągnięcie pożyczki polega u nas na wystawieniu aukcji, w której określasz jakiej kwoty potrzebujesz, kiedy będziesz w stanie ją spłacić oraz z jakim procentem. Na tej podstawie inwestorzy udzielają Ci pożyczki.Co prawda nowi użytkownicy mogą pożyczyć na początku do 1500 lecz później możliwa jest pożyczka nawet do 50.000 zł. Pośród wielu podobnych portali, Sekrata.pl jest największym – mamy największą kwotę udzielonych pożyczek.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Sekrata

 7. Czy ktoś podpowie mi, gdzie znajdę dobrą ofertę kredytową dla osób, które są w bik? Mam trochę zaległości i potrzebuję pożyczyć 2000 żeby je pokryć. Najlepiej byłoby znaleźć firmę w Kołobrzegu lub gdzieś na Pomorzu. Jeśli znacie coś takiego, pomóżcie! Pozdrawiam. Marian

 8. Potrzebuję pożyczki w kwocie 1.800 zł na naprawę samochodu, który jesti niezbędny w mojej pracy (liczne podróże służbowe, spotkania z klientami itp.). Niestety mam zły BIK – w wyniku komplikacji z pracą nie mogłam spłacić w termine ciążącego na mnie zobowiązania. Teraz to stanowi nielada przeszkodę, bo nie mogę dostać kolejnej pożyczki w banku. Wiem, że na polskim rynku jest dużo firm, które oferują pożyczki osobom takim jak ja, które figurują w BIK. Mój problem jest taki, że nie za bardzo wiem do jakiej firmy się udać, by bezproblemowo i od ręki otrzymać pożyczkę, która też będzie nisko oprocentowana i nie będzie miała ukrytych kosztów. Proszę pomóżcie!
  Dzięki i pozdrawiam
  Jola, Mielno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*