Linki sponsorowane

Gdzie dostać szybką pożyczkę bez bik

Widzę, że fora internetowe to prawdziwa skarbnica opowiadań i historii z życia wziętych lub po prostu tekstów fabrykowanych na potrzeby wyłudzania kasy. Nie mnie oczywiście oceniać i nie będę sprawdzał kto jest kto więc pozwolę sobie znowu zamieścić kolejny tekścik znaleziony w sieci 🙂

„Forum jest moją ostatnią deską ratunku. Chyba byłem już wszędzie, gdzie tylko mogłem się dostać. Poszukuję pożyczki, moja sytuacja jest skomplikowana. Bank nie chce mi pomóc twierdząc, że nie jestem wiarygodnym pożyczkobiorcą. Mam bowiem spore zaległości w płaceniu kredytu za mieszkanie. Ale może po kolei. rozstałem się z żoną, jesteśmy w separacji, po pierwszej sprawie rozwodowej. żona nie chce dać mi rozwodu. Mieszkanie mamy na kredyt, najłatwiej byłoby je sprzedać, ale żona się nie zgadza. Mamy córkę, żona chcę dostać alimenty. Miałem dobrze prosperującą firmę, ale niestety kryzys dał się we znaki i w lutym musiałem zamknąć interes. Teraz muszę spłacać raty kredytu i nie starcza mi na wszystkie opłaty. Do tego ta sprawa w sadzie, którą mam teraz na głowie. Szukam osoby, która pomoże mi wyjść z długów. Pracuję teraz na czarno, także dochody jakieś mam. Wszystkie spłacę jak tylko zacznę normalnie, przyzwoicie zarabiać. Już teraz jakieś niewielkie kwoty mogę oddawać, żeby pożyczkodawca miał pewność, że będę spłacać w terminie.

Gdzie znaleźć pożyczkę bez sprawdzania bik

Proszę o pomoc i kontakt tylko uczciwe osoby, które chcą zarobić na oprocentowaniu pożyczki a nie na mojej trudnej sytuacji życiowej. Pisać na forum, będę sprawdzać wiadomości codziennie. Mogą być też rady dotyczące tego, gdzie mam się udać jakby coś ktoś słyszał. Z góry dziękuję.”

5 thoughts on “Gdzie dostać szybką pożyczkę bez bik”

 1. Szybką pożyczkę bez bik można dostać tylko w jakimś parabanku, gdzie koszty są przeogromne. O dużo tańszej pożyczce w banku nie ma co marzyć, bo oni jako pierwszą rzecz, sprawdzają bik. Najlepszym wyjściem jest po prostu spłacać wszystko na czas i nie mieć zaległości… chociaż w obecnych czasach wcale nie jest łatwe.

 2. Szukam pomocy ze strony firmy pożyczkowej albo prywatnej osoby, która pożyczy mi pieniądze na rozwód z mężem. Zalegałam kiedyś z płatnościami, więc jestem w BIK-u. Chcę spłacić pół mieszkania męża. Mam oszczędności i stała pracę, ale niestety nie posiadam pełnej kwoty od ręki. Mogę przedstawić zaświadczenie z pracy dot. zatrudnienia oraz osiąganych dochodów w wysokości 2900 netto. Jestem w stanie płacić 1000 zł miesięcznie. Więcej szczegółów podam zainteresowanym. Kontakt: [email protected]

 3. W Internecie można znaleźć mnóstwo prywatnych ofert pożyczkowych. Wśród nich czai się niejeden oszust ale nie o nich chcę pisać. Nie ma chyba złotego środka jeśli chodzi o metody opisywania swojej trudnej sytuacji życiowej. Nasze społeczeństwo boryka się naprawdę z wieloma problemami. Zatem wystarczy napisać prawdę i będzie to przekonywujące. Osoby szukające pomocy finansowej u prywatnych pożyczkodawców powinni na pewno podać takie informacje jak:
  – cel wydatkowania pieniędzy
  – dochód przypadający na członka rodziny(nawet jeśli są to pieniądze zarabiane „na czarno”)
  – wiek
  – wielkość innych zobowiązań
  – okres na jaki chce pożyczyć pieniądze
  – jaką jest w stanie zapłacić miesięczną ratę

  Łukasz/Chodzież

 4. Większość parabanków nie sprawdza BIIK. Jednak decydując się na pożyczkę od jakiejkolwiek firmy pozabankowej, musimy mieć świadomość istnienia dodatkowych kosztów i niestety wysokiego oprocentowania. Życie się różnie plecie i niestety nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko przewidzieć. Nagle wyskoczy nieplanowana naprawa samochodu, leczenie poszpitalne i ………… umarł w butach. Wtedy ostatnią deską ratunku jest tylko pożyczka z firmy pozabankowej – niestety.
  Gośka z Wałcza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*