Linki sponsorowane

Forum dla szukających prywatnych pożyczek

Internet jest narzędziem, które można wykorzystywać na najbardziej wymyślne sposoby. Praktycznie każdy jest w stanie znaleźć tam coś co będzie rozrywką lub coś co może mu naprawdę pomóc w trudnej sytuacji. Ostatnio furrore robi każde dobrze zaprojektowane forum dla szukających prywatnych pożyczek.

Co prawda takich for mocnych z prawdziwego zdarzenia nie ma wiele jednak można zauważyć, że kilka z nich rzeczywiście na tym tle się wybija i stają się wyznacznikiem trendów w tym temacie. Jednym z największych chyba i najbardziej obleganych for internetowych z dyskusjami o pożyczkach prywatnych i pozabankowych jest kredyciak.pl. Z tego co widzę forum powstało w roku 2008 i przez ten czas rozwinęło się na tyle, że zyskało status poważnego gracza na internetowym rynku serwisów społecznościowo – finansowych.

Jakie forum polecacie dla szukających prywatnych pożyczek?

Tak jak już wcześniej wspomniałem jest kredyciak.pl i tą stronę mogę polecić z czystym sumieniem bo sam zaglądam tam każdego dnia i biorę udział w dyskusjach oraz pomagam tym, którzy szukają pożyczek. Przez pomaganie należy rozumieć moje komentarze i zapytania dodatkowe kierowane do ogłaszających się inwestorów w celu ich weryfikacji i czy to prawdziwi inwestorzy czy naciągacze i wyłudzający przedpłaty oszuści finansowi. Tych drugich jest w internecie naprawdę cała masa i właśnie po to jest forum kredytowo pożyczkowe żeby takich odsiewać i ostrzegać innych przed nimi żeby nie dali się nabrać i nie tracili pieniędzy.

Na forach zawsze też proszę ludzi żeby czytali komentarze innych i sami też pisali własne opinie jeśli mieli już do czynienia z jakąś instytucją lub inwestorem od pożyczek prywatnych. Takie coś właśnie uważam za pomoc zadłużonym…

4 thoughts on “Forum dla szukających prywatnych pożyczek”

  1. Ja tam się zastanawiam czy to ma sens, takie szukanie pożyczek prywatnych na forach internetowych. Moim zdaniem tam tylko oszuści lądują. Bo kto przy zdrowych zmysłach pożycza pieniądze od obcej osoby na jakimś forum?! Dla mnie mało wiarygodne są nawet firmy pożyczkowe, które mają jakaś historię na polskim rynku usług finansowych, a co dopiero jakiś prywatny pożyczkodawca. Trzymam się od takich z daleka. Ale trzeba przyznać, ze na forach finansowych niestety takich ludzi nie brakuje. Tych co się ogłaszają, że pożyczką i tych, którzy pożyczyć chcą, ech.

  2. Kredyciak.pl to naprawdę dobre forum. Na portalu podejmowane są „życiowe” tematy finansowe. Przykładowo, przegląd prostych i szybkich pożyczek dla osób ze złą historią kredytową. Z portalu można się tez dowiedzieć, gdzie aktualnie znajdziemy najlepszy kredyt mieszkaniowy. Na dodatek na forum znajdziemy odpowiedz praktycznie na każdy problem finansowy.

  3. Od pewnego czasu udzielam się na tym forum. Zwykle zadaję pytania, bo nie czuję się ekspertem, żeby odpowiadać na pytania innych, jednak bardzo często szybko otrzymuję informacje o tematach, które mnie interesują. W odróżnieniu od innych for finansowych nie ma tam takiego specyficznego „nadęcia” – typowego dla wszelkich korporacji.

  4. ja ogulnie szukam niedużego kredytu ale jestek w krd czy to ma jakiś sens jak mogę spłacić długi skoro nie mogę wziąść żadnego kredytu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*