Linki sponsorowane

Extraportfel od Lendon – opinia o pierwszej pożyczce w promocji za darmo

Obecnie wiele osób zadłuża się dość bezsensownie zaciągając wysoko oprocentowane pożyczki. Tego typu firmy mają zwykle bardzo wysokie oprocentowanie i opłaty, a te pożyczki nie są opłacalne. Aczkolwiek coraz większa konkurencja na tym rynku sprawiła, że firmy oferujące tego typu pożyczki bardzo ze sobą rywalizują w walce o klienta. Efektem tego są coraz lepsze oferty promocyjnych pierwszych pożyczek udzielanych za darmo (przy założeniu terminowej spłaty).

extraportfelTego typu ofert jest coraz więcej, co z kolei stwarza możliwość pożyczania niewielkich pieniędzy na krótki okres całkowicie za darmo. Oczywiście jak ktoś nie ma pewności, że będzie w stanie taką pożyczkę spłacić w terminie albo potrzebuję większych pieniędzy, to nie jest to dla niego żadne rozwiązanie, ale dla osób, którym czasem brakuje trochę pieniędzy „do pierwszego”, taka oferta może się okazać całkiem dobrą opcją, jeżeli potrafią pożyczać z głową.

Jedną z takich firm, której oferta pierwszej darmowej pożyczki wyróżnia się na rynku jest Extraportfel – marka należąca do firmy CreamFinance, właściciela innej znanej marki – Lendon.

W Extraportfel możemy za darmo pożyczyć aż do 2 tysięcy złotych na okres do 45 dni. Tym samym jest to najwyższa obecnie dostępna na rynku kwota pierwszej gratisowej pożyczki. Chyba tylko NetCredit i inCredit (które również są jedną firmą) oferują także 2000 zł jako pierwszą darmową pożyczkę, niestety po wypełnieniu wniosku zwykle się okazuję, że kwota ta ulega znaczącemu zmniejszeniu.

Jeżeli chodzi o okres spłaty to również jest jednym z najdłuższych. Może nie najdłuższy, bo w Wonga przy pożyczce za 10 zł mamy dostępny okres spłaty 60sciu dni. Podobnie w Ferratum Banki i firmach należących do tej grupy kapitałowej. Aczkolwiek kwoty pierwszej darmowej pożyczki w obu tych firma są ograniczone do 1500 zł. Dodatkowo w Wonga.pl wbrew pozorom nie tak łatwo otrzymać pożyczkę.

Tym samym oferta pierwszej pożyczki w Extraportfel wydaje się być bardzo atrakcyjna. Jednak jak już wspomnieliśmy marka ta należy do tej samej firmy co Lendon, więc w obu nie można skorzystać z promocyjnej pierwszej pożyczki za darmo.

Niestety osoby, które w przeszłości korzystały z pożyczek w Lendon również będą wykluczone z możliwości skorzystanie z darmowej pożyczki w Extraportfel.

Opinie klientów o Extraportfel i Lednon

Ogólnie w sieci opinie o obu tych firmach są w miarę możliwości pozytywne – jak na firmy pożyczkowe. Oczywiście znajdą się też negatywne, ale zwykle nie dotyczą jakichś nieuczciwych zachowań, manipulacji itp. a raczej jakichś problemów z kontaktem itp. Także wydaje się, że to całkiem solidna firma. Takie przynajmniej odnieśliśmy wrażenie wertując Internet w poszukiwaniu wypowiedzi klientów, którzy skrozystali z ofert jednej bądź drugiej firmy. Oczywiście jak to przy pożyczkach bywa, każdy przypadek jest nieco inny.

Reasumując jak ktoś potrzebuje na krótki okres kwoty do 2 tys. zł i wie, że na pewno spłaci tą pożyczkę w terminie, to można skorzystać, ale poza promocją jest drogo – jak wszędzie z resztą w tego typu firmach.

Źródła
1. Lenodn.pl
2. Extraportfel.pl
3. http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/extraportfel-opinie-lendon.html – opinie o Extraportfel i Lendon
4. www.kredyciak.pl/chwilowki-przez-internet-pieni-dze-bez-wychodzenia-z-domu/8397-sprawdzona-szybka-chwilowka-extraportfel-pl.html – opinie na forum o Extraportfel i Lendon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*