Linki sponsorowane

Czy ktoś dostał pożyczkę bez przedpłat

No to dzisiaj naprawdę jest prawdziwa wena na pisanie i zamierzam sobie dzisiaj porządnie ulżyć wyżywając się właśnie wyszukując i komentując idiotyczne wręcz komentarze i zapytania na forach z opiniami o kredytach i pożyczkach.

Przed chwilą widziałem jak ktoś założył temat „Czy ktoś dostał pożyczkę pozabankową bez żadnych przedpłat?”. No ręce opadają aż do samej gleby po prostu 🙂 Zakładam, że pisze to osoba, która po wpłacała jakieś przedpłaty innej osobie, która obiecała jej pożyczkę 🙂 Naprawdę takich osób co dają się nabierać jak małe dzieci jest w Polsce całe setki albo i nawet tysiące. Niektórzy z tak zwanych inwestorów udzielających pożyczek pod warunkiem, że wpłaci się im z góry wszystkie koszty które rzekomo muszą ponieść żeby załatwić kredyt. Inni na dzień dobry życzą sobie na przykład sto złotych za przesyłkę kurierem zwrotnym. Są też tacy, którzy po prostu za samo przejrzenie naszej prośby chcą drogi i płatny sms.

Co odpowiedzieć tym, którzy szukają pożyczki bez przedpłat?

Ludzie ! Otrząśnijcie się i zacznijcie myśleć. Po pierwsze każdy kto się ogłasza w internecie chce jakiś przedpłat i to tylko po to żeby potem ślad się po nim urwał. Ten proceder kwitnie w internecie od lat i przez ludzką naiwność i głupotę rozwija się jeszcze bardziej. Po drugie jeśli chcesz pożyczki bez przedpłat to korzystaj z oficjalnych banków albo z takich instytucji jak SKOS Stefczyka lub Provident.

2 thoughts on “Czy ktoś dostał pożyczkę bez przedpłat”

  1. Jeśli jakiś parabank jeszcze przed decyzją kredytową-przy okazji wysyłania wniosku kredytowego pobiera wstępną opłatę to nie jest to normalna sytuacja. Takie oferty należy odrazu odrzucać. Nawet jeśli otrzymamy wnioskowaną kwotę to jest to powód do odstąpienia od umowy. Mamy na to 10 dni……

  2. Tu już nie chodzi o przedpłaty u pseudo pożyczkodawcach prywatnych. Mnie osobiście przerażają opłaty administracyjne, manipulacyjne w parabankach. Jak wiadomo w takich opłatach firmy pożyczkowe umiejętnie ukrywają większość kosztów pożyczonego pieniądza. Najgorsze jest to, że dużą część opłat to wspomniane wyżej przedpłaty! Najgorsze jest to, że w chwili zrezygnowania z pożyczki lub odrzucenia wniosku przedpłaty nie są zwracane. W pierwszej kolejności KNF powinien ten aspekt wziąć pod lupę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*